Pro firmy a podnikatele

Právní služby pro hladký průběh vašeho podnikání

Dostáváme právo na vaši stranu

Naše advokátní kancelář má generální praxi, takže vám můžeme pomoci s jakýmkoliv právním problémem. Nicméně naše specializace leží v oblasti práva pro firmy a podnikatele.
DOZVĚDĚT SE VÍCE

Právní služby pro podnikatele

Byznys nabírá na obrátkách a chcete mít jistotu, že zatím ve skříni nerostou kostlivci? Chystáte rozsáhlé spolupráce nebo investice a chcete pro ně mít pevné základy? Převezmeme vaši právní agendu, ať můžete mít klidné spaní.

Všeobecné právní služby

Jak píšeme hned na začátku, přestože nás baví zejména právo pro firmy, máme stále generální praxi. Takže pro vás rádi zpracujeme i běžnou právní agendu, která se týká právnických i fyzických osob. Spadat může do oblasti:
  • Trestní právo
  • Právo nemovitostí
  • Rodinné právo
  • Občanské právo
  • Daňové právo

Kolik stojí naše služby

Nejsme nejlevnější, ale nejsme ani nejdražší. Naše služby si podnikatelé mohou dovolit. Hodinová sazba je 3 500 Kč.

Rozsáhlejší úkoly a dlouhodobou spolupráci naceňujeme individuálně. Nezdráhejte se nás seznámit se svými potřebami.

Spolupracující specialisté

Řídíme se pravidlem, že právo je potřeba vždy aplikovat v kontextu podnikání dané firmy. Právně správné řešení nemusí být jenom jedno. To nejv(ý)hodnější je často jediné. Abychom se vždy vydali právě touto cestou, máme po ruce ověřené odborníky na nejdůležitější oblasti, které život firmy a podnikatele ovlivňují. Daně a účetnictví, byznys mentoring, marketing, mediace, překlady a další. Pokud se rozhodnete využívat našich služeb, nemusíte se už starat o odborné stanovisko těchto specialistů.

Jak vám můžeme pomoci?

Rychle napsat je lepší, než se dlouho rozmýšlet. I když jsme advokáti, nemusíte se nás bát. Popište ve stručnosti svůj problém nebo otázku a my se v nejbližší možné době ozveme.

Po - Pá | 9 - 17 hod.